Emekatronik PVC Profil tesisi kurulumunda, PVC profil tesisi kurulumu, Otomatik tartım sistemleri, Malzeme Dozajlama Sistemleri, Elektronik ve mekanik bakım onarım hizmetleri, pvc profil formül ve kalıp bakım onarım ve müdahale,gibi PVC profil üretim tesisine ait tüm hatların kurulumu, bakımı ve tamiri gibi konularında profesyonel hizmet vermektedir.

PVC Profil Tesisi tesislerinin A’dan Z’ye anahtar teslim olacak şekilde tüm kurulumlarını tecrübeli ekibi ile yapabilen Emekatronik, PVC Profil Üretim hattının tüm makinelerini çalışır hale getirebilen, kontrollerini yapabilen  ve test edebilen profesyonel bir ekibe sahiptir.

Elektronik ve PLC otomasyon konusunda uzmanlaşmış olan firmamız PVC Profil Tesisinin tüm yazılım ve otomasyon ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. PVC profil tesisi fabrikalarında örnek vermek gerekirse Otomatik tartım sistemleri, Malzeme Dozajlama Sistemleri, Elektronik ve mekanik bakım onarım hizmetleri gibi tüm alanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek güce sahiptir.